roze

Lady Gaga, një peshkatare e shkëlqyer

Lady Gaga nuk pushon edhe kur është me pushime.

Këngëtarja 29-vjeçare po shijon plazhet e Bahamasit dhe, përveç pozave provokuese për fansat e saj në rrjetet sociale, Gaga ka treguar se është e mirë edhe në peshkim.

Për ata që nuk e besonin, Lady Gaga postoi në Twitter një foto me peshkun në njërën dorë, ndërsa me dorën tjetër “përshëndeti” me gisht ata që nuk ishin të bindur për aftësitë e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button