Sporti

Liverpooli, 23 milionë për Lavezzin

lioverpooli-23-milion-euml-p-euml-r-lavezzin_hdLiverpool raportohet se është gati të dërgojë një ofertë për sulmuesin e PSG, Ezequiel Lavezzi.

The Independent shkruan se Liverpool planifikon të ofrojë 23 milionë euro në tentim për të transferuar argjentinasin.

Ish-mesfushori i Napolit po ashtu është cak i Arsenalit, Chelseat dhe Juventusit, por Redsat vazhdojnë të shfaqen ekstravagantë në harxhimet e verës, duke insistuar për argjentinasin.

Lavezzi do të mbetet jashtë listës së favoritëve te klubi francez, nëse Angel di Maria arrin në Parc des Princes, që do të thotë se zgjidhja më e mirë për të është të largohet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button