roze

Marc Anthony martohet sërish

markmodeljaKëngëtari Marc Anthony, i cili në qershor përfundoi procedurat e divorcit me Jennifer Lopez martohet sërish.

46-vjeçari është martuar me modelen venezueliane Shannon de Lima në një ceremoni private të Republikën Domenikane.

Marc dhe Shannon shoqërohen së bashku prej 2012, por marrëdhënia e tyre nuk ka qenë e qendrueshme dhe është shoqëruar me disa ndarje të shkurtëra.

Para modeles 26-vjeçare venezueliane, 46-vjeçari pati një romancë të shkurtër me Chloe Green, ndërsa më parë ka qenë i martuar me Jennifer Lopez me të cilën ka dy binjakë 6-vjeçarë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button