roze

“Mbulohu moj vajzë se na habite!”

martini-ermaliErmal Mamaqi zbuloi se është ndjerë në siklet gjatë intervistës me modelen Angela Martini në një nga episodet e sezonit të kaluar të emisionit “6 ditë pa Ermalin”.

Moderatori i famshëm tregoi në “Pasdite në Top Channel” se Martini u shfaq në intervistë me një xhaketë shumë të hapur dhe për më tepër… pa reçipeta.

“Angela Martini kishte veshur një xhaketë të bardhë dhe poshtë nuk kishte reçipeta. Sa herë që qeshte, e lëshonte trupin përpara dhe dukej. Mendoja me vete: Mbulohu moj vajzë se na habite! Jo se e kisha unë problem, por thjesht xhesti”, tha Ermali me shaka.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button