roze

Merkel, në “krizë” si Greqia (Foto)

Duket se situata e vështirë mes Evropës dhe Greqisë e ka bërë të vuajë Angela Merkelin

Kancelarja gjermane është fotografuar teksa shkonte në zyrën e saj herët në mëngjes, ku duket qartë lodhja dhe stresi.

Këto janë fotot e publikuara në disa rrjete sociale:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button