roze

Ngjashmëria e madhe Di Caprio-Nicholson

leo-jack-lajmiTë dy janë aktorë të mëdhenj dhe shumë të suksesshëm me femrat, por ngjashmëritë mes Leonardo Di Caprio dhe Jack Nicholson nuk mbarojnë këtu.

Me pamjen e tij të re (flokë të gjatë dhe mjekër), protagonisti i ‘The Wolf Of Wall Street’ i ngjan jashtëzakonisht shumë 77-vjeçarit, siç mund të shihet në foto.

Ditën e dielë, 39-vjeçari po luante volejboll në plazh me të dashurën e tij 21-vjeçare Toni Garnn kur u fotografua nga paparacët i veshur shumë thjesht dhe me “look”-un e ri.

Leonardo dhe Jack janë bërë miq pasi xhiruan bashkë filmin ‘The Departed’ në vitin 2006.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button