roze

Një arsye e mirë për të parë tenis

I habiti të gjithë kur 4 vite më parë eliminoi që në raundin e parë të Uimbëlldonit amerikanen Venus Williams. Famën e rriti me një set fotografik për revistën “Playboy” disa vite më pas. Sot, Elena Vesnina do të luajë në gjysmëfinalen e Grand Slam-it anglez kundër një tjetër Williams-i, Serenës.

Rusja 29-vjeçare, e cila eliminoi në çerekfinale sllovaken Dominika Cibulkova, është një nga tenistet më të bukura dhe më aktive në rrjetet sociale.

Shumë foto me bikini në plazh në profilin e saj të Instagramit, aty ku ka rreth 40 000 ndjekës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button