roze

Olivia Wilde shkëlqen në premierën e ‘Horrible Bosses 2’

wilde-londerOlivia Wilde ka shkëlqyer në premierën e Londrës të filmit ‘Horrible Bosses 2’ mbrëmjen e së mërkurës. Aktorja ishte e pranishme për të shoqëruar bashkëshortin e saj Jason Sudeikis, i cili është pjesë e kastit të këtij filmi.

30-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan të zi të gjatë, të hapur në pjesën e pasme.

Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jason Bateman, Chris Pine, Christoph Waltz dhe Charlie Dale ishin gjithashtu të pranishëm në premierë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button