Politika

PD: Rama hesht për çdo rast inkriminimi

Flamur-Noka-466x350 Partia Demokratike vijoi edhe sot, me paraqitjen e rasteve të personave të inkriminuar që janë përfshirë në administratën shtetërore, ndërsa theksoi se, “Kryeministri Edi Rama vijon të heshtë për këto raste”.
“Kemi denoncuar me dhjetëra raste të personave me precedent penale që kanë kapur zyrat e administratës, me prova e me fakte, dhe Edi Rama e Partia Socialiste kanë heshtur”, tha përmes një deklarate për shtyp, deputeti i PD-së, Flamur Noka

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button