roze

Për këtë duhen shokët!

Për këtë duhen shokët!

Kanë ndërtuar një miqësi të mirë si pjesëtarë jurie në Project ‘Runway’, por nuk e dinim se miqësia mes Heidi Klum dhe Zac Posen ishte kaq e ngushtë.

Në një foto të postuar në Instagram të enjten, Klum ka pozuar “topless” me vetëm një palë mbathje të vogla dhe gjoksin ia mbulon me dorë pikërisht shoku i saj.

Kjo nuk është hera e parë që supermodelja gjermane poston në rrjetet sociale foto të saj “topless”.

Disa kohë më parë, gjatë pushimeve në Bora Bora, ajo postoi dy foto të tjera të ngjashme me atë të ditës së enjte.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button