Kosova

Prizren, vdes ushtari i KFOR-it

kfor-_german1 Një ushtar i KFOR-it u gjet i vdekur nga shokët e tij, mëngjesin e djeshëm në bazën shumëkombëshe të KFOR-it në Prizren.
Aktualisht është duke u kryer një hetim, njoftoi mbrëmë KFOR-i. Komandanti i KFOR-it, gjeneralmajor Salvatore Farina i ka shprehur ngushëllimet e tij familjes së ushtarit dhe shokëve të tij në shërbim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button