Politika

Rama ironizon mitingun e opozitës: Mbahuni burra…

Rama ka postuar një fotomontazh ku shihet Basha, Paloka, Berisha, Spahiu, Ndocaj, Ndoka dhe Fazlliç, me mbishkrimin “Mbahuni burra, po vjen republika e re”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button