roze

Rihanna promovon parfumin e ri “Rogue Man”

rihannaparfumiAtmosfera bëhet “sexy” kudo ku shfaqet Rihanna. Kjo sepse performanca e saj është e mrekullueshme dhe shumë joshëse.

Për të prezantuar parfumin të ri “Rogue Man” ajo vendosi që të postojë disa foto në “Twitter”. Në fotot bardhë e zi ajo shfaqet shumë sensuale teksa pozon me një model i mbuluar i gjithi me tatuazhe.

Gjithashtu, para pak ditësh u fotografua e veshur “casual” në një restorant në Manhatan. Kohët e fundit nuk ka prezantuar një projekt të ri muzikor, por po punon fort për albumin e radhës.

Turi koncertor i artistes nis më 7 gusht së bashku me Eminem, pas suksesit të duetit të fundit “Monster”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button