roze

Rita Ora, me të dashurin e ri në LA

ritaoraLA3Rita Ora udhëtoi drejt Los Angelos-it me të dashurin e saj të ri Ricky Hilfiger. Romanca e Rita Ora-s me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, po bëhet gjithmonë edhe më publike, nën syrin e medias.

Këngëtarja i kishte mbuluar flokët me një shall të kuq, duke huazuar pak stilin e femrave myslimane. Ndërsa Ricky ishte veshur casual dhe po konsumonte një cigare.

Këngëtarja filloi të shoqërohej me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, muajin e kaluar, kur u nda nga DJ Calvin Harris. Sipas një burimi për “Daily Mirror”, ata patën një tërheqje qysh në fillim dhe tashmë ai e shoqëron Ritën në të gjitha koncertet e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button