roze

Rita Ora “ndez” Londrën

ritaora0411-6Është zgjedhur nga një rrjet dyqanesh për të ndezur dritat e pemës së Krishtlindjeve në dhjetor, por para se të ndriçojë pemën, Rita Ora shkelqeu vetë mbrëmjen e së hënës në një dalje publike.

Këngëtarja 23-vjeçare tregoi format e saj atletike dhe tërhoqi vëmendjen në “Westfield Shoppin Centre” në Londër.

Në një intervistë të mëherëshme ajo tha se është e lumtur që 2014 po përfundon. Për të ky vit ka qenë i suksesshëm në anën profesionale, por sa i përket jetës personale nuk mund të thuhet e njëjta gjë pasi u nda nga DJ skocez, Calvin Harris.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button