Moda

Rroba xhinsi që patjetër duhet t’i keni këtë verë

Edhe pse kjo verë na solli ditë tepër të nxehta, nuk do të thotë që patjetër duhet t’i lëmë anash pjesët e rrobave trendi nga stofi teksas, duke menduar se “nuk janë për verë”.

Po ju prezantojmë katër top pjesë rrobash të cilat me siguri do t’ju pëlqejnë dhe të cilat do të vënë në pah stilin tuaj këtë verë, transmeton Telegrafi.

Kombinezone apo fustane të gjerë

Teksas top

Funde

Fermerka të shqyera

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button