roze

Selena Gomez tregon përditshmërinë e saj (normale)

Ajo ka qenë në qendër të kritikave, pasi fotot e publikuara ku ekspozon trupin me bikini, tregojnë se Selena Gomez nuk është në formën më të mirë, por kjo nuk e pengon këngëtaren e re që të konsumojë atë që i pëlqen.

22-vjeçarja ka postuar një foto, ku shihet duke ngrënë patatina. Si përshkrim për foton, Selena ka shkruar: “Rutina”.

Patatinat kanë 170 kalori për 100 gramë, por kjo nuk e shqetëson aspak këngëtaren. Megjithatë, kritikat e adhuruesve janë marrë në konsideratë nga 22-vjeçarja.

Në fundjavë ajo ishte fotografuar duke shfrytëzuar disa pista vrapimi, me veshje sportive dhe me një shishe uji në dorë. U mendua se do ishte dita e kthesës, por Selena vazhdon të konsumojë…patatina.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button