Rajoni

Serbi mbyt gruan me sëpatë

serbi-mbyt-gruan-me-s-euml-pat-euml_hdNjë krim i tmerrshëm ka ndodhur mbrëmë në Novi Sad, ku një burrë ka mbytur bashkëshorten e tij me sëpatë.

Ai, siç ka mësuar Blic, këtë mëngjes thirri policinë duke u thënë uniformave të kaltra se gruaja e tij ka vdekur, transmeton Telegrafi.

Kur erdhi policia, pa se trupi i saj ishte i gjymtuar me sëpatë. Vrasësi u arrestua, dhe hetimet janë në vazhdim e sipër.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button