Kuriozitete

SHBA, vogëlushja shtrihet dhe qan në prezencë të Barack Obamas

Gazetarja Laura Moser është vënë në siklet përballë presidentit të Amerikës, Barack Obama prej vogëlushes së saj. Vajza e dëshpëruar shtrihet në dyshemenë e Shtëpisë së Bardhë dhe duket se asgjë nuk mund ta qetësojë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e Pashkëve hebraike, prillin e kaluar, por imazhi  i vajzës është  përhapur si një virus në të gjithë rrjetet sociale. Fotografia është hedhur në Twitter nga xhaxhai i saj, shkrimtari Benjiamin Moser.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button