roze

Sirena Kim Kardashian

kimi-ziKim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi.

33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tërheqëse për meshkujt.

Aktualisht, Kimi po provon një sukses virtual me prezantimin e videolojës “Kim Kardashian Hollyëood”. Videoloja  është renditur e treta  në klasifikimin e iTunes si loja më shkarkuar nga Apple Store dhe Google Play.

“Ky projekt ka qenë një eksperiencë e mrekullueshme. Jam shumë e kënaqur që njerëzit po e shijojnë”, tha Kim për E! Neës. Videoloja “Kim Kardashian Hollyëood” është prezantuar më 25 qershor.

“Kam bashkëpunuar vitin e fundit me një kompani fantastike e quajtur Glu Mobile për të krijuar lojën. Kemi punuar në çdo aspekt për dizajnimin e detajeve të lojës dhe do të vazhdojmë ta pasurojmë me gjëra të reja”, tha Kim Kardashian.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button