Sporti

Southampton kërkon 30 mil për Schneiderlin

southampton-k-euml-rkon-30-mil-p-euml-r-schneiderlin_hdSouthamptoni ka njoftuar Arsenalin dhe Tottenhamin për çmimin e mesfushorit Morgan Schneiderlin.

30 milionë euro janë të hollat që klubet duhet t’i paguajnë nëse dëshirojnë lojtarin.

Mbetet të shihet nëse dikush sipas Guardian do të tentojë të paguajë një shumë të tillë për lojtarin.

Southamptoni ndryshe nuk lëshon pe, pasi që ashtu kështu i ka shitur lojtarët kryesorë për shuma të mëdha te klubet tjera angleze.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button