roze

Të gjithë duan aromën e Ritës

ritaparfumi1Talenti dhe zëri i fuqishëm e bënë shpejt të famshme në fushën muzikore, por së fundmi Rita Ora po tregon se aftësitë e saj shtrihen edhe në të tjera fusha.

Këngëtarja me origjinë shqiptare që prej fillimit të vitit është imazhi i linjës së parfumeve DKNY. Fillimisht kompania mund të jetë druajtur disi nga zgjedhja e saj, por koha vërtetoi se ishte zgjedhja e duhur.

Rita i ka dhënë shtëpisë së Donna Karan aromën e këndshme të suksesit.

DKNY raportoi rritjë shitjesh të parfumeve të saj me 249 përqind që nga fillimi i vitit, kur Rita Ora u zgjodh imazhi i kompanisë, e sidomos i produktit të saj MYNY.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button