roze

Telashet s’kanë të sosur për Mel Gibson

Ai është mjaft i njohur për bisedat e tij të ashpra, dhe ka një karrierë të gjatë në industrinë e filmit. Të hënën, ylli kontrovers Mel Gibson, 59 vjeç, u detyrua të mohojë raportimet se ka pështyrë një fotografe femër e cila po përpiqej t’i bënte foto me të dashurën e tij 24-vjeçar, Rosalind Ross në Sydney.

Siç raporton Daily Mail, çifti u fotografua teksa po drekonte në Watsons Bay të shtunën, një ditë para se fotografja e Daily Telegraph, Kristi Miller të rrëfente se ylli i “Patriotit” e shtyu dhe e pështyu duke e sharë teksa përpiqej të bënte fotot teksa ata largoheshin nga Australian Israeli Film Festival.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button