Kosova

Thaçi i dorëzon detyrën e kryeministrit, Isa Mustafës

Ish kryeministri Hashim Thaçi ia dorëzoi të premten detyrën e kryeministrit, kreut të LDK-së, Isa Mustafa.

tha-ccedil-i-ia-dor-euml-zon-detyr-euml-n-e-kryeministrit-isa-mustaf-euml-s_hdIsh kryeministri Thaçi dhe kryeministri i ri, Mustafa parakaluan para Gardës Ceremoniale të FSK-së, me intonimin e himnit të Kosovës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button