Sporti

Thohir i bindur për blerjen e Gary Medel

thohir-i-bindur-p-euml-r-blerjen-e-gary-medel_hdPresidenti i Interit, Erick Thohir, është i bindur për transferimin e mesfushorit të Cardiff Cityt, Gary Medel.

“Akoma jemi duke biseduar për disa detaje dhe nuk dua të bëj deklarime para nënshkrimit”.

“Prandaj është e qartë se duhet t’i kemi nën kontroll alternativat”.

“Nuk do të them emra në përgjithësi, por disa lojtarë që kanë thënë ‘jo’, do të pendohen në të ardhmen”, ka deklaruar Thohir.

Medel ka refuzuar oferta nga klubet tjera në javët e fundit, pasi dëshiron t’u bashkohet Nerazzurrëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button