Sporti

Varane ende në radarin e Chelseat

varane-ende-n-euml-radarin-e-chelseat_hdRaphael Varane mbetet një prej lojtarëve më atraktiv për Jose Mourinhon.

The Independent shkruan se lojtari është ende në bisedime për të ardhmen e tij me Realin.

Në rast se Chelsea sheh se nuk ka pajtueshmëri mes Realit dhe mbrojtësit, atëherë Mourinho dëshiron ta ketë talentin e ri në ekip.

Varane shfaqi paraqitje të mirë në këtë Botëror duke u treguar si një prej mbrojtësve më të mirë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button