Maqedonia

Vriten dy shtetas të Turqisë në Shkup!

E ëma vritet bashkë me birin e saj në shtëpi në lagjen e Shkupit, Kozle.

Të vrarët janë gjetur këtë mëngjes në ora 5:30, me çka menjëherë është lajmëruar policia, raporton “lajmpress”.

E ëma dhe biri i saj, kanë qenë shtetas të Turqisë. Në Shkup kanë qëndruar në shtëpinë e tyre në Kozle.

Në atë shtëpi dhe janë vrarë. Vrasjen e dyfishtë e ka konfirmuar policia, por nuk zbulohen më tepër detaje, ndërsa për arsye se hetimi ende është në rrjedhë e sipër, nuk ka informacione për autorë të dyshuar eventual.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button