Moda

Yjet me veshjet sfiduese në Tapetin e Kuq të VMA 2015

Ja çfarë veshën dhe kush shkëlqeu më shumë në ndarjen e çmimeve VMA 2015.

MTV Video Music Awards 2015 është mbajtur të dielën mbrëma në Microsoft Theater në Los Angeles dhe, në Tapetin e kuq parakaluan këngëtarë dhe personazhe të njohur të Hollywood.

Në këtë ngjarje nderohen më të mirët e industrisë së muzikës, ndërsa tapeti i kuq konsiderohet si vendi ku yjet mund të jenë në qendër të vëmendjes për veshjet e tyre me shumë shkëlqim apo të çuditshme.

Kim Kardashian veshur me Balmain dhe Kanye West

Rita Ora veshur me Vera Wang

Miley Cyrus veshur me Atelier Versace

Chrissy Teigen veshur me Marchesa dhe John Legend

Taylor Swift veshur me Ashish

Kylie Jenner veshur me Balmain

Nicki Minaj veshur me La Bourjoisie

Gigi Hadid veshur me Emilia Wickstead

Britney Spears veshur me Labourjoisie

Cara Delevingne veshur me Saint Laurent

Selena Gomez veshur me Calvin Klein

Emily Ratajkowski veshur me Altuzarra

Vanessa Hudgens veshur me Naeem Khan

Nick Jonas veshur me Versace

Karlie Kloss veshur me Louis Vuitton

Amber Rose dhe Blac Chyna

Helen Lasichanh dhe Pharrell Williams

Kourtney Kardashian

Justin Bieber

Demi Lovato

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button