Home / Sporti (page 22)

Sporti

Të ndara me ekipe, bashkë me zemër

Dy ekipet olimpike të Shqipërisë dhe Kosovës janë bërë bashkë në Korenë e Jugut, ku sot është mbajtur ceremonia hapëse e Lojërave Olimpike Dimërore. Dy ekipet kanë realizuar edhe një foto së bashku para nisjes së ceremonisë, për të treguar ...

Read More »