Sporti

Pauzë dy ditore në Botëror, “magjia” rikthehet të martën

Sot dhe nesër nuk do të ketë ndeshje të Kampionatit Botëror që po mbahet në Katar.

Tashmë, ky Botëror ka hyrë në fazat finale, teksa mbrëmë u mësua edhe çifti i dytë gjysmëfinal.

Të martën, me fillim nga ora 20:00, Kroacia do ta kërkojë finalen e dytë radhazi në Botëror. Përballë do ta ketë Argjentinën e Leo Messit, i cili është i uritur ta fitojë Botërorin, në pjesëmarrjen e tij të fundit në këtë kompeticion.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button