Home / roze / Kur aktorët dashurohen në sheshxhirim

Kur aktorët dashurohen në sheshxhirim

Joaquin Phoenix dhe Rooney Mara, sipas mediave amerikane, kanë rënë në dashuri gjatë xhirimit të filmit të tyre të ri.

Yjet e Hollivudit kanë qenë të zënë kohët e fundit me filmin “Mary Magdalene”, aty ku Joaquin luan rolin e Jezusit, ndërsa Rooney atë të Maria Magdalenës.

Një burim ka thënë për “New York Post” se këta aktorë nuk u paraqitën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globe në mënyrë që të kalonin disa kohë bashkë.

Po i njëjti burim thotë se aktorët janë frekuentuar shpesh që kur u dashuruan me njëri-tjetrin në sheshxhirim, në fundin e vitit të kaluar.

Gjithsesi, një përfaqësues i aktorit 42-vjeçar, ka thënë se Joaquin dhe Rooney janë thjesht miq të mirë.

Leave a Reply

%d bloggers like this: