Home / roze / Scarlett Johanson tani është beqare

Scarlett Johanson tani është beqare

Aktorja i ka dhënë fund martesës me gazetarin francez Romain Dauriac. Kanë qënë mediat amerikane që bëjnë të ditur lajmin.

Scarlett Johanson dhe Dauriac janë lidhur në 2013, një dashuri e re pas fundit të martesës së saj me Ryan Reynolds. Në prill të 2014 erdhi në jetë vajza e tyre e parë, Rose Dorothy, dhe në tetor të atij viti ata u martuan.
Aktorja foli në Women’s March në Uashington këtë fundjavë, dhe u vu re se nuk e kishte unazën e martesës. Një burim ka thënë për revistën People se çifti është ndarë që verën e shkuar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: