Home / roze / Demi tërbon Londrën

Demi tërbon Londrën

Ajo kujdeset që të jetë e sigurtë që të tërheqë vëmendjen dhe t’i tregojë ish-it të saj se çfarë ka humbur.

E nga ky rregull nuk ka bërë përjashtim as dalja e radhës e Demi Rose. Ajo shfrytëzoi një eveniment të revistës SIXTY6 në Londër për të treguar linjat dhe asetet e bollshme që i ka falur natyra.

21-vjeçarja u shfaq provokuese ku zbriti nga një makinë së bashku me një mikeshë të saj. Por, ndërsa mikesha kishte zgjedhur një veshje serioze, Demi nuk i la vend imagjinatës kur u shfaq me një fustan nate tejet transparent.

Modelja ka patur një romancë të shkurtër me këngëtarin Tyga, i cili është në krah të Kylie Jenner.

Leave a Reply

%d bloggers like this: