Home / roze / Si duket Bella në këtë foto?

Si duket Bella në këtë foto?

Revista “Love” ka publikuar një foto të stilit Polaroid të modeles Bella Hadid, nga dita e Shën Valentinit dy muaj më parë, ku bukuroshja ka pozuar me të brendshme.

Dy fotografët Carin Backoff dhe Lynette Garland kanë realizuar fotot e 20-vjeçares për Issue 17, e stiluar nga Steve Morriss.

Në këtë foto Bella-s për pak i ka dalë gjoksi, por që “Love” është kujdesur ti vendosë një zemër sipër.

Në të njëjtën ditë ajo ishte duke shijuar një aventurë në fushë golfi me nënën e saj, Yolanda.

Leave a Reply

%d bloggers like this: