Home / roze / E dimë që takat janë të vështira

E dimë që takat janë të vështira

Ajo festoi deri në mëngjes në Met Gala të hënën, para se të shfaqej duke u larguar nga apartamenti i Gigi Hadid të mërkurën.

Por duket se të gjithë kanë kapuar Kendall Jenner, teksa shfaqet e lodhur gjatë realizimit të një seti fotosh në Nju Jork të premten.

Supërmodelja 21-vjeçare duket se lodhet duke ndejtur në majë të takave, dhe është fotografuar duke bërë një pushim të vogël.

Leave a Reply

%d bloggers like this: