Home / roze / Nuk ka vend për Lean

Nuk ka vend për Lean

Vetëm 40 ditë më parë, më 21 mars, Irina Shayk solli në jetë vajzën e saj, Lea De Seine dhe nuk ishte parë prej atëherë.

Por duket se bashkë me partnerin e saj, Bradley Cooper, 31-vjeçarja ka dashur të shpenzojë pak kohë vetëm me të.  Ata janë fotografuar në një motor.

Modelja e Victoria Secret ishte veshur me streçe lëkurë dhe një hoodie të kuqe. Teksa përpiqet të mbajë një profil të ulët, bukuroshja shfaqet me flokët e saj natyral dhe mjaft e thjeshtë.

Irina, e cila është mjaft aktive në Instagram, ka qëndruar në heshtje për lindjen e vogëlushes së saj në dy javët e kaluara.

Leave a Reply

%d bloggers like this: