Home / roze / Modelja, në Spanjë me futbollistin e PSG

Modelja, në Spanjë me futbollistin e PSG

Ajo sapo u kthye nga Kanë, ku së bashku me modelet të tjerë dhe personazhe të botës së “showbiz” kaluan në tapetin e kuq dhe tashmë Izabel Goulart gjen kohë të pushojë me të dashurin e saj.

Engjëlli i “Victoria’s Secret” është fotografuar në një jaht superluksoz në Ibiza së bashku me të dashurin e saj, portierin gjerman të PSG, Kevin Trapp.

Izabel dukej e mrekullueshme me linjat e saj perfekte.

Leave a Reply

%d bloggers like this: