Home / roze / Beyonce prezanton zyrtarisht binjakët

Beyonce prezanton zyrtarisht binjakët

Beyonce ka publikuar më në fund dy të vegjëlit e familjes Carter. Ajo ka postuar në Instagram një foto me binjakët, Sir dhe Rumi.

35-vjeçarja ka edhe një vajzë 5 vjeç me bashkëshortin e saj Jay Z, dh eka postuar foton e parë zyrtare të bebave.

Në diçiturën e fotos ajo ka konfirmuar edhe emrat e djalit dhe vajzës ku ka shkruar “Sir Carter dhe Rumi 1 muajsh sot”.

Dhe vetë Beyonce duket se ka ardhur shumë shpejt në formë, teksa shfaqet me vogëlushët në krahë me një fustan të madh me lule ngjyra-ngjyra.  Edhe Sir dhe Rumi duken të adhurueshëm teksa rehatohen në krahët e nënës së tyre.

Leave a Reply

%d bloggers like this: