Home / roze / Emily Ratajkowski shokon fansat

Emily Ratajkowski shokon fansat

Ajo nuk është e panjohur për të treguar format e saj, por duket se Emily Ratajkowski këtë herë ka shokuar fansat kur ka pozuar nudo për Love Magazine.

Të premten, modelja ka pozuar komplet trupin e saj lakuriqe por fansat janë shokuar me fizikun e saj mjaft të dobët. Në diçiturën e fotos nuk shkruante asgjë përveçse emrin e fotografit Patrick Demarchelier dhe revistës Love Magazine.

Leave a Reply

%d bloggers like this: