Home / Moda / 10 veshjet më të mira të 2015-ës të Kylie Jenner

10 veshjet më të mira të 2015-ës të Kylie Jenner

Kylie Jenner bëri bujë disa herë këtë vit me ngjarjet e jetës së saj. Ajo na bëri të gjithë konfuzë në lidhje me marrëdhënien e saj, madje na theu zemrat për faktin që nuk arritëm të blinim një set buzësh të markës së saj.

Por, mbi të gjitha, stili i saj dhe më së shumti flokët ishin gjithë kohën në ndryshim.

Duke marrë shkas nga motra e saj më e madhe, Kim, ajo nuk ka ngurruar të ekspozojë trupin e saj. Surpriza më e madhe prej saj ishe në javën e modës në New York në shtator. Shihni galerinë.

Në 14 maj në ‘NBCUniversal Cable Entertainment Upfront’

Në 5 gusht në aeroportin e Los Angeles

Ne hapjen e ‘Sugar Factory’ ne Miami, 19 qershor

Ne premieren e ‘The Gallows’ ne Los Angeles, 7 korrik

Ne sfilaten e Alexander Wang ne ‘New York Fashion Week’, 12 shtator

Ne sfilaten e Prabal Gurung ne ‘New York Fashion Week’, 13 shtator

Ne ceremonine e hapjes se ‘New York Fashion Week’, 13 shtator

Ne sfilaten e Vera Wang, ne ‘New York Fashion Week’, 15 shtator

Ne rruget e New York-ut, 20 tetor

Ne party-n e ‘GQ’ te ‘Men of the Year’ ne Los Angeles, 3 dhjetor

Leave a Reply

%d bloggers like this: