Home / Keshilla (page 20)

Keshilla

Meditimi, gjithçka që duhet të dini

Heq stresin, heq simptomat e ankthit dhe të depresionit dhe është një “ilaç” për të gjithë ata që e kanë të vështirë të përqendrohen: disa përfitime të papritura, por shkencërisht të provuara të një praktike që ka origjinë antike, e ...

Read More »

Avokado, një në ditë zgjat jetën

Ekspertët më të mirë të ushqimit së fundmi kanë zbuluar se konsumimi i një avokadoje në ditë zgjat jetën. Arsyet i gjeni në artikullin e mëposhtëm. Avokado është një super ushqim me mijëra përfitime: këtë e thonë ekspertët e fitnesit, ...

Read More »