Politika

Arrestohet kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika

Arrestohet Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika me urdhër të prokurorit të rrethit, Ramadan Troci.

Kryetari-i-Bashkise-se-Vlores-Shpetim-Gjika--525x350Akuzat ndaj Gjikës janë: “Shpërdorim detyre” dhe “ndërtim pa leje”. Bëhet fjalë për një pallat 11-katësh, për të cilin dyshohet se Gjika ka falsifikuar dokumentat.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button