Kronika

Blendi Fevziu: Gazetarët serbë, janë thjeshtë idiotë!

blendi-fevziu-gazetar-euml-t-serb-euml-jan-euml-thjesht-euml-idiot-euml_hdGazetari i mirënjohur , Blendi Fevziu, i irrituar me deklaratat e mediave serbe në ditën e zhvillimit të ndeshjes së futbollit Serbi-Shqipëri, thotë se është ndier më shumë se kurrë krenar me ekipin e kombëtares shqiptare.

“Shtypi serb, boton sot kete foto! Me quan mua ngritesin e helikopterit. Pastaj ma ve emrin Olsi Rama dhe ne fund ngaterron flamurin. Duhet t’i quaja kolege, por jane thjeshte idiote! Kete fjale meritojne kur nuk dine cfare shkruajne. Jam ndjere me shume se kurre krenar dje per ekipin tone!”(sic), ka shkruar Fevziu në Facebook.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button