roze

Bluza qesharake e Miley Cyrus

Gustoja e Miley Cyrus për veshje ka humbur përfundimisht.

1417682984cyrus-bluza-gjoksPasi u duk se lidhja me djalin e Arnold Schwarzenegger e kishte mbledhur dhe e kishte bërë të hiqte dorë nga bluzat me gjethe marijuane e gjëra të tilla, këngëtarja e re ka dalë në publik me një bluzë që kishte të vizatuar një gjoks në pjesën e përparme.

Bjondja është fotografuar në Miami ditën e mërkurë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button