Kronika e zeze

Durrës, hidhet nga kati i pestë 22-vjeçari, dyshohet për depresion

Një i ri i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë është shënuar në zonën e Plazhit në Durrës, në orë e para të mengejsit te sotem, ku Ermal B., nga Berati është gjetur i pajetë, me plagë të shumta në trup poshtë pallatit ku banonte me qira me disa shokë.

I riu punonte në një fast fud në këtë zonë dhe mendohet se vuante nga probleme të rënda psikologjike. Polic ka nisur hetimet për të zbardhur plotësisht ngjarjen.

Related Articles

Nje koment

  1. per gazetarin qe ka shkruar kte artikull komplet te pavertet per te ndjerin ermal b .qe nga te dhenat e moshes katin nga i cili ra dhe motivin komplet absurd ofendues dhe te pa bazuar qe ka shkruajtur se vuante nga probleme depresive te renda .do ti kerkoj autoriteteve perkatese per gazetarin ne shqiperi qe jo vetem te vi e te na kerkoj ndjes per shpifjet e pa baza qe shkruan ne kte tv dhe website por do ti kerkoj dhe prokuroris se larte qe till gazetare mashtrues te papergjeqshem te mos egsistojn me kte vend .per shpifjet qe ka nxjer ne tv thuaj do tju padis ne gjykaten e lart kte ja u garantoj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button