Kronika e zeze

Shpërthim me tritol në Fushë-Krujë

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në Fushë Krujë këtë mbrëmje. Shpërthimi ka ndodhur në një banesë dhe ka vetëm dëme materiale.

“Më datë 18.05.2024, rreth orës 22:10, në Arrameras, në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit A. K., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale (është dëmtuar porta e jashtme). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button