Moda

Frizura të çrregullta, hit i kësaj vere: 5 top boho variante!

Është rasti vërtetë që të shndërroheni në boho princeshë dhe në flokët tuaj të provoni frizura sharmante, të cilat më mirë duken kur asnjë qime nuk është në vendin e vet.

Kjo vajzë ka bërë xhirim të shkëlqyeshëm në të cilin tregon se si do t’i bëni 5 frizura të ndryshme verore shpejt dhe thjesht, transmeton Telegrafi.

Çka ju nevojitet: krehër, furqetë flokësh, figaro dhe pak llak për flokë.

Ju propozojmë që në fillim flokët t’i spërkatni me pak shampon pluhur, i cili do të thithë yndyrën, do t’u shtojë flokëve teksturën dhe do të mbajë frizurën në vend.

1. Kaçurrela me zbukurimin seksi në flokë

2. Frizura gjysmë e ngritur

3. Gërshetat e lëshuara

4. Gërshetat shprishura nyjë në maje koke

5. Harku romantik nga flokët

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button