Moda

Kombinimi i ri i Amal Clooney: A do të kishit veshur diçka të këtillë?

Gruaja e George Clooney, jo vetëm që përcjell trendët, por stilit të vet i shton edhe një dozë të madhe origjinaliteti.

Kështu duket propozimi i saj i ri i modës.

Amal Clooney, para disa ditësh, para banesës së saj në Londër.

Asimetria dhe dizajni i shtresuar është përcjellë me këto detaje.

Derisa rrobat kanë tone të buta, stolitë kanë kolorit të pasur. Vathët zonjës Clooney i ishin ai sekret dhe detal që atë e bënë të dukej glamuroze.

Se a njihni mirë modën, shihet nga ajo kur kombinimin e verifikuar e shoqëroni me çanta të zgjedhura në mënyrë spontane.

Muaji i fundit i kësaj vere dhe vjeshta që po vjen nuk bën pa modelin e këtillë të këpucëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button