Kronika

Kurbin, policia parandalon një vrasje; arrestohet 65-vjeçarja

Policia e Kurbinit ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale ditën e shtunë.

Menjëherë me marrjen e  njoftimit se në Laç ka një konflikt, shërbimet policore kanë shkuar në adresen e dhënë, ku kanë konstatuar se po konfliktoheshin për motive të dobta shtetasja Dave Dedgjonaj (Gjoni)  me shtetasin S.Ll.

Efektivët e policisë arrestuan në flagrancë shtetasen 65-vjeçare, së cilës iu gjetën 1 pushkë me fishekë në fole, me akuzën e armëmbajtjes pa leje dhe kanosjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button