roze

“Lady in Red”, Minogue shkëlqen në Birmingham

kylie10Të gjesh fjalët e duhura për të përshkruar performancën e fundit të Kylie Minogue në Birmingham të Britanisë së Madhe është e një mision i pamundur.

Ajo u shfaq komplet “e zjarrtë” me fustan, kapele dhe sandale të kuqe, madje ishte menduar edhe për mikrofonin, gjithashtu i kuq.

Këngëtarja doli të martën në mbrëmje para fansave të saj anglezë si pjesë e turit botëror të koncerteve të cilin 46-vjeçarja e ka nisur prej disa javësh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button